Yaşam

İstenilen başarıyı yakalayamayan Ruhun Duymaz dizisi final yapıyor

Başrollerinde Burcu Özberk, Şükrü Özyıldız, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve İdeal Duru’nun yer aldığı FOX TV’nin yaz dizisi Ruhun Duymaz için son karar verildi.

9. BÖLÜMLE VEDA EDECEĞİZ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre cumartesi günü 8. bölümüyle ekrana gelecek olan dizi, 9. bölümüyle ekran macerasına son verecek. Nihai kararla ilgili kanal ve yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı.

RUHUN DUYMAZ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Genç yaşta bölüm başkanlığına terfi eden başarılı bir istihbarat ajanı olan Onur Karasu (Şükrü Özyıldız), bir süredir Türkiye’nin en büyük mücevher firmasının sahibi Civan Koral’ın (Tuğrul Tülek) peşindedir. Koral Mücevherat’ı kirli işlerine kılıf olarak kullanan Civan, bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Civan’ın yasa dışı faaliyetlerine ilişkin belgeleri evindeki kasada sakladığını düşünen Onur, eve girip çıkabilmek için Civan’ın kız kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile sevgili olur. Onur, Civan’ın yurt dışına yerleşeceğini öğrenince ani bir karar alarak Hilal’i kaybetmeden belgeleri alabilmek için ona evlenme teklif etme kararı alır. Planı, nişan günü kasayı açıp, ağabeyinin nişanı için orada bulunan Civan’ı tutuklamaktır. Hesaba katmadığı şey ise; Hilal’in yakın arkadaşı Ece’dir (Burcu Özberk). Ece Onur’un neyin peşinde olduğunu anlamaya çalışırken; Onur’un yakalanması tüm planlarını alt üst edecektir. Birbirine zıt karakterler olan Onur ve Ece, istemedikleri bir şekilde birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır.

haber-tuzlukcu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu