Haber

Manisa’da kooperatiflere destek

MANİSA (İGFA) – Protokolü geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün katılımıyla imzalanan ve 46 mahalleye 70 bin metre PVC sulama borusunun güçlendirilmesini kapsayan proje kapsamında ilk sevkiyatlar başladı. Proje kapsamında Alaşehir Azıtepe Sulama Kooperatifine 2 bin 200 metre, Alaşehir Şahyar Sulama Kooperatifine 2 bin 500 metre, Salihli Çakaldoğan Sulama Kooperatifine 2 bin 500 metre, Salihli Yağmurlar Sulama Kooperatifine 4 bin metre, Salihli’ye 1.500 metre Hacıbektaş Sulama Kooperatifi, Salihli Yeşilkavak Sulama Kooperatifine 1.500 metre mesafededir. 1.282 metre PVC boru takviyesi yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Yılmaz Usta, Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Sözer ve Şube Müdürlerinin katılımıyla sulama boruları ilgili kooperatiflere sevk edildi.

İlgili Makaleler

BAŞKAN ERGÜN’E TEŞEKKÜR

Sulama borularını teslim alan mahalle muhtarları ve sulama kooperatifi başkanları da kendilerine verilen destekten dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Azitepe İlçe Muhtarı ve Sulama Kooperatif Başkanı Hüseyin Doğanlı, “Sulama boruları konusunda bizlere destek veren Cengiz Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Devamını bekliyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Yağmurlar Sulama Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Tezcan, Önder Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, “Bizi öyle zor bir durumdan kurtardı ki, bölgemiz çok kurak bir bölge olduğu için bu borulara çok ihtiyacımız vardı. Çok teşekkür ederiz, Allah sizden bin razı olsun” dedi. Asla geri dönmeyeceğiz.” “Bizi geri çevirmediler. Allah razı olsun. Her zaman yanımızda olduklarını hissediyoruz.” söz konusu.

Çakaldoğan Mahalle Muhtarı Ali Özyürek, Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, “Hep dediğimi yaptı, her an bize destek oldu. Allah kendisinden razı olsun.” Sanki konuşuyordu.

Şahyar Sulama Kooperatif Başkanı Mustafa Kıymık, “Büyükşehir Belediyemizden, Cengiz Belediye Başkanımızdan, Köy Hizmetleri Daire Başkanlığımızdan ve tüm ekibinden Allah razı olsun. Geçen yıl yine boru desteği ve havuz desteği almıştık. Bu yıl yarım kalan projemizi tamamlıyoruz. Allah’ın izniyle Şahyar’ “Türkiye’nin su sorununu tamamen çözdük. Hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

sarayduzu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu