Haber

Nagehan Alçı: Selçuk Bayraktar, Steve Jobs ve Bill Gates gibi…

Beyoğlu Belediyesi’nin düzenlediği “Türkiye Yüzyıl Buluşmaları” programına konuşmacı olarak katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı ve BAYKAR Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar hakkında Habertürk yazarı Nagehan Alçı, şunları söyledi: çatı karakter” dedi.

Alçı, Bayraktar’la yaptığı görüşmede “Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı mısınız?” sorusuna da “Bunlar tevatürdür” cevabını verdiğini hatırlattı.

Alçı’nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Orta vadede siyasete girme niyeti görmedim, kısa vadede de. Bayraktar bugün de tam teşekküllü bir teknoloji girişimcisi. Kardeşi Haluk Bayraktar ile birlikte daha büyük devrimler yapabilecek bir karakter. Steve Jobs ve Bill Gates gibi kendi alanında.Evet Selçuk Bayraktar şüphesiz Türk milliyetçisidir ama aynı zamanda dindar bir Müslümandır.Atatürk’ün ‘İstikbal göklerdedir’ düsturunu benimsemiş ve ‘bizler’ vurgusu yapan çok samimi bir insandır. Cumhuriyetimizin 100. yılında bunları yapabilmek gerekir.Şu anda bu sentezin kendisidir.Ama aynı zamanda teknolojik başarıları ile tüm insanlığa hizmet eden küresel bir girişimcidir.O bağlamda artık şu aşamadadır. yolun başı.”

TAM MAKALE

gebze-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu