Yaşam

Three Sisters 40.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Three Sisters Son Bölüm Tek Parça Tam Ekran İzle

Kanal D’nin dram dolu dizisi Üç Kız Kardeş dün akşam 40. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Process Film imzalı Üç Kız Kardeş, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanıyor. Somer ve Türkan’ın karmaşık hayatlarının ortasında birbirlerinden vazgeçemedikleri aşkı konu alan Üç Kız Kardeşler yeni bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Three Sisters son bölüm tek parça full izle…

Üç Kız Kardeş son bölümde; Evliliği için mücadele edecek bir zemin bulamayan Türkan, boşanma kararı alır. Ancak Somer, Türkan’ın hamile olduğunu öğrendi. Evliliğinden de bebeğinden de vazgeçmeye niyeti yok.

Sevilay ise Rüçhan’ın Mustafa ve Derya için planlarını duyunca çılgına döner. Herkese tek tek soracak.

Ancak Sevilay’ın hızına Özer dahil herkes kapıları kapatır. Bu durum karşısında Rüçhan, Sevilay’dan geçmişteki intikamını aldığını hisseder. Yeni hedefi yine Türkan olur.

Rüçhan’ın bilmediği ise, kontrolünde olduğunu sandığı durumun aslında masanın altındaki bombaya dönüştüğüdür.

Türkan’a olan aşkının her şeyin tahlili olabileceğini düşünen Somer, geçmişte yaptığı hatalarla sarsılacaktır.

Three Sisters Son Bölümde Neler Oldu?

Türkan kendine yeni bir hayat kurmaya çalışırken, Somer saldırısının ortasında kalır. Ama Türkan kararlıdır. Herkese ve her şeye rağmen bundan sonra kendi ayakları üzerinde dik duracak ve kuracağı küçük dünyada yaşayacaktır. Özer daha hastanedeyken Türkan’ın bu adımı atması Somer’i büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Somer, Türkan’ı kaybederken, kardeşi Mustafa’yı da kazanmaya başlar. Ancak Derya’nın Mustafa’nın yanına sığınması iki aileyi önemli bir durumda karşı karşıya getirir.

Nesrin’in Sevilay’a karşı tahammülü giderek azalırken, Sevilay yaşadıklarının ardından tavrını sertleştirir. Türkan yeni bir hayat kurarken sadece Somer’le değil, Nesrin ve Sadık’la da yüzleşir. Önce Derya, ardından Türkan’ın evden kaçışı, Sadık ve Nesrin’i sınava tabi tutar. Ancak Rüçhan’ın attığı bir adım Sadık ve Nesrin’i biraz rahatlatacaktır. Vicdanına yenik düşen Türkan, Somer’e karşı olumlu bir adım atmaya karar verir ancak kendisini bekleyen sürpriz gelişmeden habersizdir.

Üç Kız Kardeş 40. Bölüm İzle Ekranı

ÜÇ KARDEŞ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

habertaskent.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu